© power boats poland

analityka

kampanie online

projektowanie

Odpowiadamy za kampanie reklamowe w internecie oraz nową stronę Power Boats Poland.

← powrot do projektow

Power Boats Poland to lider sprzedaży luksusowych jachtów motorowych w Polsce. Firma posiada w dystrybucji jachty marek: Azimut Yachts, Beneteau, Cobalt Boats i Sea Ray.

© power boats poland

co robimy

Dla Power Boats Poland stworzyliśmy nową stronę internetową. Głównymi wyzwaniami projektu była eliminacja nieintuicyjnej architektury informacji starego serwisu oraz dostosowanie projektu do urządzeń mobilnych, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego układu, dostosowanego do preferencji dojrzałej jak na internet grupy docelowej.

Jednocześnie wspieramy sprzedaż i budujemy rozpoznawalność marki prowadząc kampanie reklamowe nastawione na generowanie leadów w sieciach Facebook, Google oraz LinkedIn.

by 4822

jak robimy

Projekt strony internetowej był realizowany w metodyce mobile first.

Zastosowana przy pracach nad stroną internetową procedura daje klientowi ogromny wpływ na projekt od najwcześniejszego etapu prac koncepcyjnych aż do zamknięcia wdrożenia.

Kampanie reklamowe realizujemy na kontach Power Boats Poland, dzięki czemu dane o użytkownikach zostają u klienta, a wyniki są w pełni transparentne.

Odpowiadamy za całość prac kreatywnych w ramach kampanii reklamowych.

Kampanie są na bieżąco optymalizowane kilka razy w tygodniu. Pozwala to wyłączać najmniej skuteczne rozwiązania i wzmacniać te, które przynoszą najlepsze efekty.

liczba użytkowników strony

%

liczba przejść do kontaktu

%

liczba zapytań brandowych w Google

%